LABORATORIEVÅG, Christian Becker New York, 1900-talets första hälft.

12002. LABORATORIEVÅG, Christian Becker New York, 1900-talets första hälft.

Trä, mässing och glas, total höjd 49, längd 42, bredd 23,5 cm.

Slitage, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, spricka.

Antal besök: 977