PARTI FIGURINER, 6 st, keramik, Goebel, varav en stycken MJ Hummel, 1900-talets senare hälft.

120009. PARTI FIGURINER, 6 st, keramik, Goebel, varav en stycken MJ Hummel, 1900-talets senare hälft.

Två av figurinerna med speldosefunktion.
Höjd 9 - 29 cm.

Brukslitage, madonnafigurin med glasyrsprickor samt nagg och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 29 cm.

Antal besök: 1 046