BYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

119993. BYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Vitmålad. Fem lådor. Längd 89, bredd 48, höjd 113 cm.

Slitage, senare bemålning, fyra handtag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 776