LEKSAK, trä, "Läsk-Bud", Micki, 1950/60-tal.

119992. LEKSAK, trä, "Läsk-Bud", Micki, 1950/60-tal.

Längd 15,5 cm.

Bruksslitage, spricka på sidan. 2 flaskor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15,5 cm.

Antal besök: 1 275