BORD, engelsk 1700-tals stil, 1900-tal.

11998. BORD, engelsk 1700-tals stil, 1900-tal.

Mahogny. Diameter 120, höjd 79 cm. 3 st iläggsskivor 55 cm vardera.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 611