OKÄND KONSTNÄR. LITOGRAFI, motiv: naken kvinna med stråhatt.

119963. OKÄND KONSTNÄR. LITOGRAFI, motiv: naken kvinna med stråhatt.

Motivmått 42 x 33 cm
Ramens mått 68 x 53 cm
Signerad och numrerad 131 /350.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivmått 42 x 33 cm
Ramens mått 68 x 53 cm

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 219