SATSBORD, glas och smide, 1900-tal.

119939. SATSBORD, glas och smide, 1900-tal.

Stomme av smide. Skivor av glas. Gavlarna med genombruten blomsterdekor. Största bordets mått, längd 48, bredd 31, höjd 55 cm.

Bruksslitage, minsta bordet med skadad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 303