KAFFESKEDAR, 8 + 1, silver, Hallbergs samt GAB, 1950-tal respektive 1975. Vikt 177 gram.

119926. KAFFESKEDAR, 8 + 1, silver, Hallbergs samt GAB, 1950-tal respektive 1975. Vikt 177 gram.

8 kaffeskedar, Hallbergs längd ca 11 cm.
Kaffesked GAB, längd ca 11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 900