TAKLAMPA, gulmetall och glas, 1970/80-tal.
1199164. TAKLAMPA, gulmetall och glas, 1970/80-tal.
Höjd 40 cm, diameter 47 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 40 cm, diameter 47 cm.
Slitage.
362