UTOMHUSBELYSNING, smide och glas, 1900-talets andra hälft.
1199156. UTOMHUSBELYSNING, smide och glas, 1900-talets andra hälft.
Höjd 50 cm, 36x36 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 50 cm, 36x36 cm.
Slitage.
230