LAPPKNIV,1900-tal.

LAPPKNIV,1900-tal.
1199125. LAPPKNIV,1900-tal.

Längd 15,5.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1199125. LAPPKNIV,1900-tal.

Längd 15,5.

Bruksslitage.

Antal besök: 679