Sagaform vas upside-down,m 4 st, 1900/2000-tal.

1198900. Sagaform vas upside-down,m 4 st, 1900/2000-tal.

Höjd, 25,5 cm.

Proveniens dödsboet efter samlaren Mats Svensson, Bårebo, Gnosjö.

Nya.
Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 25,5 cm.

Nya.
Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 481