FILBUNKESKÅLAR, Paret, 1800-tal, glas, omvikt kant.

1198840. FILBUNKESKÅLAR, Paret, 1800-tal, glas, omvikt kant.

2 mycket fina filbunkeskålar med omvikt kant ca 1800-talets andra hälft, diameter på ca 14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327