BORDSUR, cloissoné och mässing, Jinding, Shanghai China, 1900-tal.

119881. BORDSUR, cloissoné och mässing, Jinding, Shanghai China, 1900-tal.

Höjd 43,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 826