MATTA, persisk, 1900-tal.

MATTA, persisk, 1900-tal.
1198479. MATTA, persisk, 1900-tal.

figurativ, övervägande blå

327 x 200 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

figurativ, övervägande blå

327 x 200 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 998