HERRBETJÄNTER, 3 st, Italien. Brevettato, 1900-talets andra hälft.

11983. HERRBETJÄNTER, 3 st, Italien. Brevettato, 1900-talets andra hälft.

På hjul. Höjd 106 cm.

Slitage. En saknar skruvar till fotmontering.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul. Höjd 106 cm.

Antal besök: 925