1198148. GLASSERVISDELAR, 18 st, 1900-talets mitt.

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1198148

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 182