SKÅP, barockstil, 1900-tal.

SKÅP, barockstil, 1900-tal.
11980. SKÅP, barockstil, 1900-tal.

Ek. Skuren dekor, på dörrarna av bibliska motiv. Nyckel finns längd 100, bredd 42, höjd 120cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 288