PLAYMOBIL, orientalisk borg med figurer, 2000-tal.

1198083. PLAYMOBIL, orientalisk borg med figurer, 2000-tal.

Längd ca 35, höjd ca 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35, höjd ca 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 556