ALEXANDER KAJ. Olja på pannå, "Inskredt samtal", signerad.

1197884. ALEXANDER KAJ. Olja på pannå, "Inskredt samtal", signerad.

Bildmått ca 52x42 cm.

Pågående färgbortfall. Ram med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 52x42 cm.

Antal besök: 303