STOLAR, 7 stycken, ek med skinnsits, jugend.

119780. STOLAR, 7 stycken, ek med skinnsits, jugend.

tidigt 1900-tal.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tidigt 1900-tal.

slitage.

Antal besök: 830