UTDRAGSSOFFA, 1800-tal.

UTDRAGSSOFFA, 1800-tal.
119775. UTDRAGSSOFFA, 1800-tal.

Furu. Krön med skuren dekor och knoppar. Längd 178, bredd 66.

Åldersrelaterat slitage, förstärkt, senare sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 489