LAVOAR, tidigt 1900-tal.

LAVOAR, tidigt 1900-tal.
119771. LAVOAR, tidigt 1900-tal.

Vitmålad. Ett skåp. Skiva med uppsats. Handdukshängare på gaveln. Längd 86, bredd 49, höjd 95 cm.

Bruksslitage, en handdukshängare trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 268