BORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

11976. BORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

Spegel total höjd 94 cm. Bordets mått 42x42, höjd 76 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 587