SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
119767. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Rektangulär kaklad skiva med blomsterdekor. Underrede med hylla i rödbetsat trä. Trissor. Längd 69, bredd 54, höjd 62 cm.

Bruksslitage, trissorna med smärre skador på gummit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 118