PIEDESTAL, förgyllt trä/pastellage, stenskivor + SYPALL, trä.

119755. PIEDESTAL, förgyllt trä/pastellage, stenskivor + SYPALL, trä.

Piedestal, höjd 65 cm.
Sypall, höjd 46 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal, höjd 65 cm.
Sypall, höjd 46 cm.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 379