119715. MINIATYRER, keramik, 14 st, bland annat Ulla Winblad Alingsås Keramik, Höganäs, Stig Lindberg.
Partiet innehåller bland annat miniatyrer från Höganäs, Stig Lindberg samt Ulla Winblad Alingsås keramik.
Höjd 1,5 - 7 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekt, nagg.