HURTS, med lådinredning, 18/1900-tal.

11970. HURTS, med lådinredning, 18/1900-tal.

Bemålad, 6 st invändiga lådor, längd 79, bredd 35, höjd 94 cm.

Omarbetad, nyckel saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204