TOALETTBORD, etikettmärkt Möbelbolaget Tranås, 1950-tal.

119708. TOALETTBORD, etikettmärkt Möbelbolaget Tranås, 1950-tal.

3 lådor, lös skiva i glas. Mahogny.
Längd 109, bredd ca 47, total höjd 72 cm.

Brukslitage, stötmärken, tejp/pappersrester på bakkant, nagg på glasskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 526