STURE JOHANNESSON/CHARLOTTE JOHANNESSON. Boy George. Färglitografi. Signerad Charlotte/Sture J och daterad -84. HC VIII/X.

119700. STURE JOHANNESSON/CHARLOTTE JOHANNESSON. Boy George. Färglitografi. Signerad Charlotte/Sture J och daterad -84. HC VIII/X.

100x70 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x70 cm
Oramad.

Antal besök: 1 579