STURE JOHANNESSON/CHARLOTTE JOHANNESSON. David Bowie. Färglitografi. Signerad Charlotte och Sture J och daterad -83. HC 1/10.

119699. STURE JOHANNESSON/CHARLOTTE JOHANNESSON. David Bowie. Färglitografi. Signerad Charlotte och Sture J och daterad -83. HC 1/10.

100x70 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x70 cm
Oramad.

Antal besök: 2 567