KARAFF samt SNAPSGLAS, glas, "Clown" Anne Nilsson, Orrefors, sign.

119698. KARAFF samt SNAPSGLAS, glas, "Clown" Anne Nilsson, Orrefors, sign.

Karaff tot höjd ca 35 cm.
Snapsglas höjd ca 18,5 cm.

Bruksslitage, avlagringar på karaff. Ett snapsglas med nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff tot höjd ca 35 cm.
Snapsglas höjd ca 18,5 cm.

Antal besök: 6 852