ESKIL ANDERSSON. Samekniv, horn, monogramsignerad "E.A.", 1900-tal.

1196452. ESKIL ANDERSSON. Samekniv, horn, monogramsignerad "E.A.", 1900-tal.

Samekniv med dekor, oslipad egg, 11,7 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707