SMINKBORD, teak, 1960-tal.

SMINKBORD, teak, 1960-tal.
119641. SMINKBORD, teak, 1960-tal.

Teak. Uppfällbar spegel med underliggande fack. Låda och hylla. Längd 100, bredd 45, höjd med uppfälld spegel 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 010