GOLVLAMPOR, 2 st, metall, 1900-tal.

11963. GOLVLAMPOR, 2 st, metall, 1900-tal.

Grå, böjbar.
Vitbeige med bokstativ, mönstrad skärm.

Slitage. Färgbortfall. Grå lampa saknar del vid skärm. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå, böjbar.

Antal besök: 1 194