STEFANO BECCARI. Skulptur, "Gudinna 2", keramik, monogramsignerad.

119634. STEFANO BECCARI. Skulptur, "Gudinna 2", keramik, monogramsignerad.

Formation av en kvinnokropp, på en träsockel.
Höjd inkl. sockel ca. 26 cm.

Bruksslitage, sprickor, repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca. 26 cm.

Antal besök: 1 991