EMIL NÄSVALL. "Trappan", signerad och numrerad 211, brons.

11959. EMIL NÄSVALL. "Trappan", signerad och numrerad 211, brons.

Höjd inkl. sockel 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel 30 cm.

Antal besök: 1 528