VAS, glas Ittala, Tapio Wirkkala, signerad, Finland.
1195858. VAS, glas Ittala, Tapio Wirkkala, signerad, Finland.
Höjd 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm.
Bruksslitage.
179