TEXTILIER, hel flyttlåda, full, 1900-tal.

1195514. TEXTILIER, hel flyttlåda, full, 1900-tal.

Låda höjd 43 cm, längd 58 cm, djup 34 cm.

bruksslitage, välvårdat.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, välvårdat.

Antal besök: 531