MATTA, Röllakan, signerad, GK, 1900-talets mitt.

119538. MATTA, Röllakan, signerad, GK, 1900-talets mitt.

Mått 205 x 139 cm.

Mindre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 205 x 139 cm.

Mindre slitage, fläckar.

Antal besök: 4 794