MODELLBÅT, FLÖTE samt TALJA, 1900-tal.

1195021. MODELLBÅT, FLÖTE samt TALJA, 1900-tal.

Modellbåt, längd ca 50 cm, höjd ca 36 cm.
Flöte, diameter ca 20 cm.
Talja , höjd ca 17 cm.

Bruksslitage. Modellbåt med färgbortfall och torrsprickor samt saknar några detaljer. Flöte med senare nät.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flöte, diameter ca 20 cm.
Talja , höjd ca 17 cm.

Antal besök: 625