AGNES WITTFOOTH-RAADE. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad 46.

119498. AGNES WITTFOOTH-RAADE. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad 46.

43 x 33 cm.

Duk med synliga sömmar, stiftmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 33 cm.

Antal besök: 4 997