Stadsauktion Sundsvall
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FLADDERMUSFÅTÖLJ, gul vinylklädsel, 1950/60-tal.
119466. FLADDERMUSFÅTÖLJ, gul vinylklädsel, 1950/60-tal.
Höjd 82 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 82 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
5 367