MAY K LEON. Litografi.

MAY K LEON. Litografi.
1194541. MAY K LEON. Litografi.

God jul och gott nytt år. Signerad samt numrerad 194/230 ex
20x29 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x29 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 747