LJUSKRONA, med fem ljusarmar, rokokostil, 1900-tal.

11945. LJUSKRONA, med fem ljusarmar, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 616