SPEGEL, med KONSOLBORD, senempire, 1800-tal.

11943. SPEGEL, med KONSOLBORD, senempire, 1800-tal.

Konsolbord med stenskiva. Förgylld dekor och bronserad, marmorerad bottenplattta. Bordets mått; längd 80 bredd 33 höjd 81 cm. Spegelns mått; 160 x 87 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 049