1194162. LISA LARSON. VÄGGRELIEF, keramik, Gustavsberg, signerad.

ca 22,5x22,5 cm.

bruksslitage.

ca 22,5x22,5 cm.

bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 17 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
17 EUR
Danmark
23 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Frankrike
30 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
35 EUR
50 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
68 EUR
91 EUR
102 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1194162

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 259