SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

SPEGEL, förgylld, 1900-tal.
119409. SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

Spegel 85 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 85 x 61 cm.

Antal besök: 895