KOPPARBALJA, kopparfat 3 st, kaffekanna, koppar,18/1900-tal.

11939. KOPPARBALJA, kopparfat 3 st, kaffekanna, koppar,18/1900-tal.

Baljans mått: diameter 52, höjd 33 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 3 282