SVEPASK, daterad 1794.

SVEPASK, daterad 1794.
119389. SVEPASK, daterad 1794.

Längd 52, bredd 32, höjd 20.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52, bredd 32, höjd 20.

Bruksslitage.

Antal besök: 960